Covid19

TerviklahendusedKoroona esi

Kõik saab siinsamas tehtud, alustades firmagraafikast ja lõpetades näiteks komplektiga, millesse kuuluvad visiitkaardid, pitsat, tootekataloogid, logoga pastakad, reklaamtrükiga kruusid, firmakalendrid ning pilkupüüdva disainiga särgid töötajatele.
Pakume täismahulist kirjastamisteenust ehk enne raamatu trükkimist saate meilt tellida nii toimetamise, kujunduse kui ka korrektuuri. Vajadusel abistame kokkulepete sõlmimisel edasimüüjatega.

Individuaalne lähenemine

Ärge kartke meie jutule tulla ka siis, kui vajate vaid väikest kogust trükiseid, soovite teha mõnda koopiat või köita diplomitööd. Lisaks trükikoja masinapargile on meil võimsad, kõrgtehnoloogia tippklassi kuuluvad printerid, millega teostada väikesemahulisi tellimusi. Meie inimesed nõustavad Teid alati hea meelega ja pingutavad, et leida Teile sobivaim lahendus.

Kogemus ja paindlikkus

Trükikogemus on meil aastast 2001 – sellest ajast on ülihelikiirusel arenenud nii meie tehnilised võimalused kui ka klientide soovid ja fantaasiad. Kogenud müügimeeskonna ja disainerite abiga leiame lahenduse ükskõik millise trükise valmistamiseks, olgu see siis kübarakarp, malelaud või raketikujuline kommikarp.

Lühike tarneaeg ja soodne hind

Nii lihtne ongi! Ega siis muud kui – põnevate väljakutseteni ja produktiivse koostööni!

FaLang translation system by Faboba